piątek, 18 października 2019

Wybielanie zębów w domu - Dr. Martin Schwarz Expert38%

Witajcie!

Co u Was słychać? U mnie sporo zmian, wierzę, że na lepsze :) Mam nadzieję, że niedługo zagoszczą na blogu zdjęcia w piękniejszej odsłonie robione w nowym mieszkanku. 
Dzisiejszy post będzie o preparacie, który z powodzeniem można stosować w domu przy zachowaniu delikatnych środków ostrożności. 
Bielsze zęby to chyba marzenie każdego. Zapraszam do przeczytania mojej recenzji o preparacie Expert38 Dr. Martin Schwarz.
*

Od producenta + skład:
(Kliknij na zdjęcie by je powiększyć)
Bielsze zęby to marzenie wielu osób. Niestety nawet piękne i zdrowe uzębienie rzadko kiedy jest śnieżnobiałe. Dominujący wpływ na kolor zębów ma genetyka. Również znaczenie mają produkty, które się spożywa. Kawa, herbata, wino, jagody mogą przyciemnić kolor bądź powodować żółknięcie szkliwa. Natomiast palacze borykają się z osadem nikotynowym, który ma intensywny kolor i ciężko go usunąć.
Jeśli stan uzębienia jest kontrolowany na bieżąco, nie ma żadnych ubytków, a zęby są zdrowe, możemy zadbać o kolor uśmiechu we własnym domu!
Preparat 38Expert to produkt, który z powodzeniem można zastosować w domu metodą nakładkową.
W zestawie znajduje się 5ml żelu, którego najważniejszym składnikiem jest nadtlenek karbamidu, który w kontakcie ze śliną rozkłada się na mocznik i nadtlenek wodoru. Opakowanie zawiera również instrukcję.
Aplikacja żelu jest bardzo prosta. Do nakładki aplikujemy żel w niewielkiej ilości, aby pokrył zęby ale nie wyszedł na dziąsła. Po pierwszej aplikacji bez problemu można już ocenić jaka ilość będzie odpowiednia.
Jeśli żel z nakładki dostanie się na dziąsła należy zetrzeć go chusteczką. Przy pierwszej aplikacji zdarzyło mi się odczuć delikatne pieczenie. Po starciu nadmiaru żelu pieczenie ustąpiło.
Nakładki Dr. Martin Schwarz FlexiTrays są termoplastyczne. Co to oznacza? Przed pierwszym nałożeniem nakładek należy umieścić je na około 5 sekund w wodzie o temp. 80 stopni C, następnie sprawdzić ich temperaturę przez dotyk i umieścić w ustach aby odcisnąć w nakładce kształt zębów. Proces można powtórzyć, należy tylko pamiętać aby nie trzymać nakładki zbyt długo w gorącej wodzie.
Żel z dopasowanych nakładek nie wypływa, wręcz przeciwnie - bardzo dobrze przylega do zębów. Oczywiście trzeba mieć na uwadze nadprodukcję śliny.
Po upływie 20-30 minut należy zdjąć nakładkę, dokładnie ją oczyścić, a jamę ustną wypłukać.
30 minut w nakładkach mija bardzo szybko. Żel aplikowałam po wieczornym oczyszczeniu zębów. Należy pamiętać żeby podczas przeprowadzania wybielania, a także 2h po, nie spożywać żadnego jedzenia i nie pić, a do 24h po zabiegu wystrzegać się produktów barwiących zęby.
Kurację można przeprowadzać kilka bądź kilkanaście razy wykonując jeden zabieg dziennie w odstępach co 1-3 dni. Możliwa przejściowa nadwrażliwość nie pojawiła się w moim przypadku. 
Każde wybielanie zębów powinno być przeprowadzone po uprzedniej wizycie u stomatologa i konsultacji (dowiedz się czy nie ma żadnych przeciwwskazań). Zestaw Dr. Martin Schwarz Expert38 pozwala na przeprowadzenie bezpiecznego wybielania w domowych warunkach. 
Osobiście przeprowadziłam sesję czterech wybielań co drugi dzień. Producent zaleca aby wybielanie było przeprowadzane co 1-3 dni, maksymalnie 12 dni.
Żel jest bardzo wydajny, spokojnie starczy na około 6 sesji wybielania obu łuków zębowych.
Efekty? Widoczne już po pierwszym zabiegu. Zainteresowanym chętnie wyślę zdjęcia na maila bądź prywatnej wiadomości. 
Pozytywne opinie o preparacie Dr. Martin Schwarz Expert38% pojawiły się między innymi w Cosmopolitan, Yahoo, OneWorldHerald, FeedsPortal.
Również można znależć artykuły o produkcie na zagranicznych stronach:
Feeds Portal KLIK
One World Herald KLIK
The Frisky KLIK
To jest moja pierwsza styczność z preparatem, którego efekt zaobserwowałam już po jednym zastosowaniu. Mogę polecić każdemu, kto nie ma przeciwwskazań do zabiegu wybielania i marzą mu się bielsze, piękniejsze zęby. Na stronie internetowej producenta dostępny jest również wybielacz do zębów wrażliwych.
Wybielaliście kiedyś zęby w domu? Jakie macie doświadczenia?
Dajcie znać :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o kulturalność i wyrażanie własnej opinii :).
Odwiedzam stronę każdego komentującego.
Jeśli interesuje Cię to o czym piszę - zaobserwuj ♥. Daj mi o tym znać w komentarzu! Chętnie zajrzę na Twojego bloga :).