wtorek, 24 października 2017

Recenzja Magne-B6 Active Suplement diety + Wyniki rozdania "Kosmetyki z Indonezji"

Suplement diety to uzupełnienie diety o niezbędne składniki dla zdrowia i funkcjonowania organizmu. Są to zwykle witaminy, a także substancje, których organizm człowieka nie potrafi sam wytworzyć. Gdy nie są dostarczane z dietą mogą pojawić się niedobory, a te ciągną za sobą różne konsekwencje zdrowotne.
Dzisiaj opowiem Wam o suplemencie diety MAGNE-B6, który stosowała bliska mi osoba. 
*
MAGNE-B6 Active

Od producenta + skład:
*
dobry magnez na mięśnie, magnez na skurcze,
Opakowanie suplementu Magne-B6 kryje w sobie 20 saszetek. Dzienna porcja dla dorosłej osoby to dwie saszetki, a dla dziecka poniżej 14 roku życia jedna (WAŻNE! Dzieci poniżej 6 roku życia nie powinny spożywać tego suplementu). 
Każda z saszetek ma w sobie proszek o smaku cytrynowym, który wysypujemy na język. W składzie suplementu znajduje się  substancja słodząca. Proszku nie rozpuszczamy w wodzie ani nie popijamy. 
Niedobór magnezu może doprowadzić do migren, depresji, problemów ze skórą, paznokciami i włosami, a także mimowolnych skurczy mięśni. Magnez ważny jest również dla sportowców i osób aktywnie trenujących - w czasie wysiłku fizycznego tracą dużo elektrolitów, które powinny zostać uzupełnione. 
Osoba testująca magnez miała problemy z drgającą powieką, ma stresującą pracę. 
"Proszek na początku jest trochę kwaśny ale bardzo szybko rozpuszcza się na języku. Powieka nie drga, podczas stosowania suplementu czuję się dobrze."
20 saszetek, czyli suplementację dla osoby dorosłej na 10 dni kupimy za około 17 zł. Według mnie jest to cena wysoka w porównaniu do faktu na ile wystarcza suplement. Ale wszystkim zainteresowanym polecam wypróbować suplement ze względu na dużą dawkę magnezu, a także witaminy B6. 
Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta :).
Stosujecie suplementy diety? Jakie polecacie?
Może jesteście zdania, że suplementy są szkodliwe i nie powinno się ich spożywać?
Jestem ciekawa Waszego zdania :)
Ogłaszam również, że "Kosmetyki z Indonezji" polecą do Ani - jo-jo-a Malinowy Skarbiec. Bardzo spodobała mi się Twoja odpowiedź :) Czekam na kontakt mailowy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o kulturalność i wyrażanie własnej opinii :).
Odwiedzam stronę każdego komentującego.
Jeśli interesuje Cię to o czym piszę - zaobserwuj ♥. Daj mi o tym znać w komentarzu! Chętnie zajrzę na Twojego bloga :).