środa, 11 października 2017

Paznokcie na jesień i zimę - Zdobienie Hybrydowe Sweterek

Witajcie!
Ależ ten czas szybko płynie. Jesień zaczęła się na dobre. Zrobiło się chłodno, słońce pojawia się sporadycznie, a liście zaczęły opadać już z drzew :(. Ale są też plusy! Lepiej się śpi, gdy jest zimniej (przynajmniej mnie ;)), można wyciągnąć puchate kurtki i ulubione botki, kupić nowy sweter, a także spędzić wieczór z dobrą książką i gorącą herbatą!
Dawno nie było u mnie wpisu o paznokciach. A ostatnio troszkę eksperymentuję z hybrydami i przygotowałam dla Was post jak zmalować sweterek na paznokciach. Jest to nietrudna sprawa ale wymaga dużych nakładów cierpliwości i... czasu! ;)
*
Hybrydy na paznokciach, Sweterek na paznokciach,
Hybrydy, których użyłam w manicure to Protein Baise i Crystal Top Coat z Indigo Nails Lab, a także kolor Chic Nude. Na najmniejszym palcu zagościła również hybryda Victoria VYNN Silver Scyscraper numer 109.
Najlepsze hybrydy, Zdobienia hybrydowe, Sweterek na paznokciach,

Czego potrzebujemy do zdobienia? 

Wszystkiego co używamy do hybryd i dodatkowo:
- sondy 
- zwykłej karteczki.
Paznokcie na jesień i zimę,
Na wcześniej przygotowaną płytkę paznokci nakładamy warstwę bazy oraz dwie warstwy lakieru hybrydowego. Wcześniej zastanawiamy się na których palcach chcemy zrobić zdobienie. Paznokcie, które nie będą pokryte sweterkiem bądź inaczej ozdabiane można pokryć topem i utwardzić. 
Na karteczkę nanosimy pędzelkiem kroplę lakieru i maczamy w niej sondę. Następnie sondą malujemy wzór jaki chcemy otrzymać. Mogą to być linie, kropki, kratka, zygzaki. Pierwszą warstwę zdobienia utwardzamy. A następnie w ten sam sposób nanosimy drugą warstwę by wzór stawał się coraz bardziej wypukły.
Dla uzyskania najlepszego efektu polecam utwardzić trzy warstwy zdobienia. Po naniesieniu satysfakcjonującej liczby warstw i ich utwardzeniu nanosimy top, który również utwardzamy. Przecieramy paznokcie wacikiem z cleanerem i mamy gotowe zdobienie sweterkowe.

W skrócie:

1.  Baza + dwie warstwy lakieru hybrydowego.
2.  Top na paznokcie, których nie zdobimy.
3.  Naniesienie warstw zdobienia sondą na wybrane paznokcie. Utwardzanie każdej warstwy.
4.  Nałożenie topu na paznokcie ze zdobieniem + utwardzenie.
Zdobicie w ten sposób swoje paznokcie?
Jest to czasochłonna "robota" ale uzyskany efekt jest świetny i robi wrażenie. I szczególnie pasuje jesienną czy zimową porą :). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o kulturalność i wyrażanie własnej opinii :).
Odwiedzam stronę każdego komentującego.
Jeśli interesuje Cię to o czym piszę - zaobserwuj ♥. Daj mi o tym znać w komentarzu! Chętnie zajrzę na Twojego bloga :).