środa, 28 czerwca 2017

Wizyta w SPA - Zadbaj o swoje samopoczucie i ciało

Każdy z nas ma czasem ochotę oderwać się od codzienności, odpocząć i zrelaksować. Idealnym sposobem na zadbanie o siebie, poprawienie samopoczucia, a także wyglądu jest wizyta w SPA. W miejscu, w którym wykwalifikowane osoby zajmą się naszym ciałem, a także umysłem. Gdzie w atmosferze upiększających zabiegów zapomnimy o obowiązkach i pozwolimy zmartwieniom odsunąć się na dalszy plan. 
*
(źródło: klik)
Klinika Le SPA to miejsce, w którym specjaliści zatroszczą się kompleksowo nie tylko o kobiety, ale również o mężczyzn. Zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb klienta w oparciu o wcześniejsze konsultacje pomogą w zadbaniu nie tylko o ciało ale również  o wyśmienite samopoczucie.
(źródło: klik)
W ofercie salonu znajdziemy szeroki wachlarz zabiegów na twarz oraz ciało. Kobiety mogą poddać się różnego rodzaju masażom (masaż Lomi Lomi, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, gorącą czekoladą) by się zrelaksować, depilacjom (pasta cukrowa, wosk tradycyjny, wosk Lycone, a także epilacja laserowa Vectus), a także zabiegom z zakresu medycyny estetycznej takim jak mezoterapia igłowa bądź lipoliza iniekcyjna. 
(źródło: klik)
Dla Panów Le SPA przygotowało ofertę, w której znajdziemy zarówno zabiegi na twarz jak i ciało. Masażowi o zapachu „Tytoniu z Whisky” czy „Mchu z Drzewem Tekowym” poddałby się każdy mężczyzna. Idealnym zabiegiem, łączącym masaż lecznicy z zastosowaniem fali uderzeniowej Storz Medical, dla aktywnych fanów sportu może zostać „Terapia Przeciwbólowa”.
Ciekawą propozycją dla Pana Młodego i Panny Młodej są pakiety zabiegów na 100, 30 oraz 14 dni przed ślubem w wersjach Silver oraz Gold. Panie mogą zdecydować się również na makijaż ślubny wykonany przez FACE-TO-KILL make-up artist. 
(źródło: klik)
W niepowtarzalnej atmosferze stworzonej przez elegancji wystrój wnętrza każdy może poczuć się wyjątkowo i poddać bogatej ofercie zabiegów. O gości Le SPA dbają specjaliści, nowoczesna aparatura, a także najwyższej klasy kosmetyki marek Valmont, Danne Montague King, Selvert Thermal, Image Skincare oraz Decléor.
(źródło: klik)
SPA to miejsce, w którym powinniśmy poczuć się wyjątkowo, gdzie zabiegi przyczynią się do poprawy zdrowia, samopoczucia i wyglądu.
Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia strony Le SPA, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat szerokiej gamy zabiegów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o kulturalność i wyrażanie własnej opinii :).
Odwiedzam stronę każdego komentującego.
Jeśli interesuje Cię to o czym piszę - zaobserwuj ♥. Daj mi o tym znać w komentarzu! Chętnie zajrzę na Twojego bloga :).