piątek, 23 czerwca 2017

Recenzja Noble Health - Suplement Diety Witamina C w Żelkach

Witajcie!
Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o bardzo ciekawym suplemencie diety. W maju zostałam ambasadorką NaturalsPharm i otrzymałam paczkę pełną produktów zupełnie mi nieznanych. Wśród nich znalazłam Witaminę C w postaci żelek! 
Zaciekawieni? Zapraszam do czytania :)
*
Noble Health, Witamina C w żelkach

Od producenta + skład:
Witamina C dla osób, które wolą cytrynowy smak żelek!
Witamina C w postaci żelek to suplement diety, przeznaczony dla młodszych, jak i starszych. Każda żelka zawiera 100% rekomendowanej wartości spożycia witaminy C na dzień. Dzięki temu możesz w pełni doświadczyć tego, jak witamina C wspomaga pracę Twojego organizmu.
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
  • Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki, kości, zębów, skóry i naczyń krwionośnych
  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
Dzieci: jedna żelka dziennie
Dorośli: dwie żelki
Przed połknięciem należy żelki dokładnie pogryźć. 
Wcześniej dużo słyszałam o suplementach diety w postaci żelek ale nigdy wcześniej nie miałam okazji żadnego próbować. Gdy zobaczyłam Witaminę C w postaci żelek od razu zabrałam się... za pyszne testowanie!
Żelki umieszczone zostały w plastikowym słoiku z zakrętką zabezpieczoną przed otwarciem. Na opakowaniu zawarte zostały wszystkie informacje potrzebne dla konsumenta. Po otwarciu słoiczka można wyczuć delikatny cytrynowy zapach.
Każda z żelek ma postać małej cytrynki. Nawet posiada wgłębienia na wzór skórki. Żelki są miękkie i łatwe do rozgryzienia. 
Jako, że jestem osobą dorosłą to nie mogłam odmówić sobie dawki dwóch żelek dziennie. Choć przyznam, że nie raz miałam chęć by sięgnąć po jedną czy dwie więcej ;). Ale kierując się tym co napisał producent na opakowaniu - "Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia", pohamowałam swój apetyt.
Witamina C pełni wiele funkcji w naszym organizmie. Ma wpływ na funkcjonowanie wielu układów, działa na nasze samopoczucie, a co ważne dla kobiet - bierze udział w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który powoduje produkcję wolnych rodników w organizmie i tym samym do uszkadzania naszych komórek. 
Po Witaminę C warto sięgać nie tylko jesienią w okresie przeziębień. Przez cały rok trzeba dostarczać ją do organizmu. Żelki Noble Health są zdecydowanie pysznym sposobem by zapewnić i dzieciom, i samemu sobie odpowiednią dzienną dawkę tej witaminki. 
Na stronie NaturalsPharm KLIK można także znaleźć informację dla kobiet w ciąży oraz dla karmiących dotyczącą suplementu:
"Stan ciąży jest szczególnym czasem i przyjmowanie wszelkich suplementów diety należy skonsultować z lekarzem prowadzącym. Produkty Noble Health możesz przyjmować po 6. miesiącu karmienia piersią. Jeśli chcesz rozpocząć suplementację wcześniej, skonsultuj się z lekarzem prowadzącym."
Za 300g produktu, czyli około 60 żelek trzeba zapłacić 38,99zł
Jeśli chcemy sięgnąć po coś słodkiego wybierzmy zdrowszą opcję. Witamina C w żelkach to nie tylko suplement diety, ale także słodka przekąska dla małego i dużego łasucha ;).
Stosowaliście kiedyś suplement diety w postaci żelek? Jakie są Wasze wrażenia?
Chętnie się dowiem czy stosujecie suplementację jakimiś produktami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o kulturalność i wyrażanie własnej opinii :).
Odwiedzam stronę każdego komentującego.
Jeśli interesuje Cię to o czym piszę - zaobserwuj ♥. Daj mi o tym znać w komentarzu! Chętnie zajrzę na Twojego bloga :).