poniedziałek, 27 lutego 2017

Spotkanie Blogerek w Łodzi - II Edycja "Spotkajmy się w Łodzi"

Witajcie!
Ponad miesiąc mnie nie było... Przepraszam Was za tak długą nieobecność!
Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o Spotkaniu Blogerek, w którym uczestniczyłam 4 lutego.
"Spotkajmy się w Łodzi" to już II spotkanie organizowane przez Sylwię z bloga Zadbana Mama. Podczas drugiej edycji organizacją spotkania zajęła się także Kamila z bloga Rainbow Lyll. Spotkanie odbyło się w Tubajce, miejscu znanym mi z wcześniejszego spotkania. Co się działo, o czym były prelekcje? Tego dowiecie się już zaraz :).
*
Pierwsza prezentacja "Bo włosy są ważne" poprowadziła Pani Agnieszka Krawiec z firmy JOICO Polska. Porozmawiałyśmy na temat włosów, kosmetyków marki JOICO, a chętne uczestniczki spotkania sprawdziły na sobie działanie prostownicy Styler, która zawierała płyn keratynowy. Firma ufundowała dla każdej z uczestniczek wspaniałe upominki, o których na pewno Wam w przyszłości opowiem. 
*
Warsztaty z Anią z B. Loves Plates były świetnym przeżyciem! Nauczyłam się jak poprawnie wykonywać stemple, jakich błędów unikać i tego, że stemplowanie ma być przyjemnością, trzeba czerpać z niego radość, a nie próbować na siłę i się zniechęcać. Moje próby nie był specjalnie udane ale wierzę, że ćwiczenia sprawią cuda :D. Każda z uczestniczek otrzymała cudną paczuszkę wraz z lakierem, stemplem, płytką i potrzebnymi akcesoriami do wykonania stempli. 
*
Po sporej dawce nowej wiedzy przyszedł czas na obiad! Mój krem z białych warzyw z czipsami z jarmużu był pyszny. Posiłkowi towarzyszyły rozmowy, atmosfera była przyjemna i bardzo pozytywna!
*
Na spotkaniu Sylwia przeprowadziła także licytacje. Co udało mi się zgarnąć? Dowiecie się w następnym wpisie :). Wszystkie pieniążki zebrane na spotkaniu i podczas licytacji w internecie zostały przekazane Mikołajowi, podopiecznemu Fundacji Jaś i Małgosia.Uzbierana to kwota to 1142zł! :)
*
Na spotkaniu gościłyśmy także Panią Agnieszkę Danowską, rzecznika prasowego Manufaktury. To było bardzo ciekawe spotkanie, rozmowy na temat współpracy blogerów z agencjami, na czym się skupiać by nawiązać dobrą współpracę, a także jakich błędów unikać. 
*
Beata Sadłowska z bloga Gasky.pl opowiadała nam o bardzo ważnej w życiu blogera rzeczy - o tym jak robić dobre zdjęcia na bloga (i nie tylko ;))! Dowiedziałam się o różnych funkach w aparatach, które są przydatne podczas robienia zdjęć. Także przekonałam się, że świetne tło do zdjęć nie zawsze wymaga dużo wysiłku. Ważna dla mnie była o część o roli światła na zdjęciach. To była świetna prezentacja :).
*
Na spotkaniu nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Deser składający się z dwóch ciast, był pyszny i każdą nas zasłodził :D.Sylwia Bogaj - zadbana-mama.com.pl
Kamila Olejnik - rainbow-lyll.pl
Paulina Frątczak-Pawłowska - laydymami.blogspot.com
Paulina Wanowska - degustatorka.blogspot.com
Ewa O. - mocem.pl
Małgorzata J. - myou.blog.pl
Beata Sadłowska - gasky.pl
Iga Ł.-J. - zonaelektryka.pl
Marta Ś. - mamawbiegu.pl
Milena M. - kosmetycznepasje.pl
Angelika B. - birginsen.com

Spotkanie było świetne. Bogate merytorycznie, poznałam kilka nowych osób, a także porozmawiałam ze znajomymi. To był dzień pełen wrażeń!
Byliście kiedyś na Spotkaniu Blogerek? Jakie są Wasze wrażenia z takich wydarzeń? Dajcie znać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o kulturalność i wyrażanie własnej opinii :).
Odwiedzam stronę każdego komentującego.
Jeśli interesuje Cię to o czym piszę - zaobserwuj ♥. Daj mi o tym znać w komentarzu! Chętnie zajrzę na Twojego bloga :).